MOX1125237005FE
MFR.Part #
MOX1125237005FE
JLCPCB Part #
C3386709
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 70MΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS