MOX1125235007G
MFR.Part #
MOX1125235007G
JLCPCB Part #
C3384880
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 5000MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS