MOX1125233006F
MFR.Part #
MOX1125233006F
JLCPCB Part #
C3405024
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 300MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS