MOX1125232004J
MFR.Part #
MOX1125232004J
JLCPCB Part #
C3463901
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 2MΩ Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS