MOX1125232003FE
MFR.Part #
MOX1125232003FE
JLCPCB Part #
C3435803
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS