MMV10F1K50E
MFR.Part #
MMV10F1K50E
JLCPCB Part #
C6992367
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS