MMV05F75R0E
MFR.Part #
MMV05F75R0E
JLCPCB Part #
C6673643
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS