MMV05F15K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MMV05F15K0E
JLCPCB Part #
C5775348
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS