MMV03F33K0E
MFR.Part #
MMV03F33K0E
JLCPCB Part #
C6595161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS