MMV02F10K0E
MFR.Part #
MMV02F10K0E
JLCPCB Part #
C6595139
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS