MMC25F4994ETR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MMC25F4994ETR
JLCPCB Part #
C5769681
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS