MM1211FE-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MM1211FE-R58
JLCPCB Part #
C19387284
Package
Plugin
Description
1.21kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS