ML7501FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML7501FE-R52
JLCPCB Part #
C19359469
Package
Plugin
Description
500mW 7.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS