ML6043FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML6043FE-R52
JLCPCB Part #
C19417185
Package
Plugin
Description
500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS