ML5111FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML5111FE-R52
JLCPCB Part #
C19533716
Package
Plugin
Description
5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS