ML4750FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML4750FE-R52
JLCPCB Part #
C19508791
Package
Plugin
Description
475Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS