ML3240FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML3240FE-R52
JLCPCB Part #
C19411807
Package
Plugin
Description
324Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS