ML20R0FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML20R0FE-R52
JLCPCB Part #
C19304047
Package
Plugin
Description
20Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS