ML1622FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ML1622FE-R52
JLCPCB Part #
C19424045
Package
Plugin
Description
16.2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS