MK60R4FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK60R4FE-R52
JLCPCB Part #
C19597430
Package
Plugin
Description
250mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS