MK4320FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK4320FE-R52
JLCPCB Part #
C19310876
Package
Plugin
Description
250mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS