MK2322FE-R52
MFR.Part #
MK2322FE-R52
JLCPCB Part #
C19539563
Package
Plugin,D2.5xL6.8mm
Description
23.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.8mm Through Hole Resistors ROHS