MK2262FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK2262FE-R52
JLCPCB Part #
C19611435
Package
Plugin
Description
22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS