MK2103FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK2103FE-R52
JLCPCB Part #
C19555805
Package
Plugin
Description
210kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS