MJ9091FE-R52
MFR.Part #
MJ9091FE-R52
JLCPCB Part #
C19445322
Description
125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS