MJ8061FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ8061FE-R52
JLCPCB Part #
C19293577
Package
Plugin
Description
125mW 8.06kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS