MJ6812FE-R52
MFR.Part #
MJ6812FE-R52
JLCPCB Part #
C19614553
Description
125mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS