MJ5111FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ5111FE-R52
JLCPCB Part #
C19517985
Package
Plugin
Description
125mW 5.11kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS