MJ4751FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ4751FE-R52
JLCPCB Part #
C19322870
Package
Plugin
Description
125mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS