MJ4221FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ4221FE-R52
JLCPCB Part #
C19402119
Package
Plugin
Description
125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS