MJ3831FE-R52
MFR.Part #
MJ3831FE-R52
JLCPCB Part #
C19523849
Description
125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS