MJ2552FE-R52
MFR.Part #
MJ2552FE-R52
JLCPCB Part #
C19512863
Description
125mW 25.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS