MJ24R3FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ24R3FE-R52
JLCPCB Part #
C19426843
Package
Plugin
Description
125mW 24.3Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS