MJ2151FE-R52
MFR.Part #
MJ2151FE-R52
JLCPCB Part #
C19479047
Description
125mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS