MJ19R1FE-R52
MFR.Part #
MJ19R1FE-R52
JLCPCB Part #
C19395077
Description
125mW 19.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS