MJ1782FE-R52
MFR.Part #
MJ1782FE-R52
JLCPCB Part #
C19550687
Description
125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS