MJ16R2FE-R52
MFR.Part #
MJ16R2FE-R52
JLCPCB Part #
C19381321
Description
125mW 16.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS