MJ1372FE-R52
MFR.Part #
MJ1372FE-R52
JLCPCB Part #
C19338179
Description
125mW 13.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS