MJ1242FE-R52
MFR.Part #
MJ1242FE-R52
JLCPCB Part #
C19288352
Description
12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS