MJ1101FE-R52
MFR.Part #
MJ1101FE-R52
JLCPCB Part #
C19541733
Description
1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS