MEV04V2001FE
MFR.Part #
MEV04V2001FE
JLCPCB Part #
C6904301
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS