MCS3264R020FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MCS3264R020FER
JLCPCB Part #
C4286765
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 20mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS