MC102822502J
MFR.Part #
MC102822502J
JLCPCB Part #
C3957520
Package
SMD,12.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 25kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,12.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount