MC101821503J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MC101821503J
JLCPCB Part #
C4231333
Package
SMD,6.4x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,6.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS