LVM25FVR100E-TR
MFR.Part #
LVM25FVR100E-TR
JLCPCB Part #
C2482358
Package
2512
Description
100mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS