LVM25FVR020E-TR
MFR.Part #
LVM25FVR020E-TR
JLCPCB Part #
C2484615
Package
2512
Description
1W 20mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS