LVK20R010FER
MFR.Part #
LVK20R010FER
JLCPCB Part #
C2482580
Package
2010
Description
10mΩ 23A 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS