LN25J2R0E
MFR.Part #
LN25J2R0E
JLCPCB Part #
C5663840
Description
25W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS