LN225J8R0
MFR.Part #
LN225J8R0
JLCPCB Part #
C5663838
Description
225W 8Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS