LN225J2K0
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LN225J2K0
JLCPCB Part #
C7296247
Package
Plugin
Description
225W 2kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS